New Step by Step Map For pogotowie hydrauliczne kraków 24h

szybka i miła obsługa. udzielamy 10% rabatu klientom powołującym się na stronę: zapraszamy Marketplace:

gabinet mieści się przy salonie fryzjerskim "hair studio" p. urszuli stachury- hohaus, co gwarantuje również kompleksową obsługę w zakresie fryzjerstwa.

dysponujemy biurem konstrukcyjnym z zapleczem rozwojowym. posiadamy własną narzędziownię oraz wydziały produkcyjne: obróbki plastycznej, wiórowej, montażu. prowadz

Dla nowych jak i stałych klientów posiadamy karty rabatowe do 100zł na wykonane usługi hydrauliczne (bez materiałów). Rabat udzielany jest w wysokości twenty% jednak nie więcej niż 100zł. Czyli za każde100zł rabat wynosi 20zł. Rabat dotyczy minimum pełnych kwot 100zł i ich wielokrotności. W przypadku wykonywanych usług za kwotę 500zł dostaną państwo 100zł rabatu na usługę.     *karta rabatowa obowiązuje do 31.

posiadamy siŁownie damsko meska maszyny na odchudzanie i celulit typu entire body Room i vacu-line sauny a takze pokoje hotelowe Marketplace:

nasze produkty to między innymi: uszczelnienia gumowe dla przemysłu maszynowego, hutnictwa, rolnictwa, górnictwa; elementy gumowe do taśmociągów; elementy gumowe do rurociągów; elementy gumowe i metalowe dla motoryzacji (osłonki, pierścienie,tuleje); a także wiele innych produktów dla różnych gałęzi przemysłu. maksymalne wymiary wyrobów, których produkcji możemy się podjąć to: 1300x2000 mm

szkolenia i doradztwo w zakresie bhp i p.poż. sprzedaż hurtowa i detaliczna środków ochrony osobistej i sprzętu p.poż.

wyroby z aluminium to głównie kratownicowe maszty antenowe, skrzynie i elementy konstrokcji dekoracyjnych i reklamowych. firma świadczy także usługi w zakresie spawania aluminium i stali chromoniklo

jesteśmy partnerami handlowymi i autoryzowanym serwisem wiodących firm polskich takich jak: platan, slican, micronet. stale współpracujemy z przedstawicielami firmy panasonic polska. od 1997 r. posiadamy certyfikat na projektowanie i wykonawstwo instalacji komputerowej kat.5 od firmy raichl

posiadamy wyspecjalizowane ekipy budowlane. nasi pracownicy mają zawodowe kwalifikacje budowlane i wieloletnie doświadczenie w budownictwie. Market:

usługi z zakresu kadr i płac.szkolenia z zakresu bhp oraz ochrony przeciwpożarowej. protokóły powypadkowe.rozliczanie pfron, sodir oraz świadczeń wypłacanych z fgŚp.

* wyrÓb i sprzedaŻ biŻuterii ze zŁota * wyrÓb biŻuterii ze zŁota powierzonego * naprawa biŻuterii zŁotej i srebrnej

CoolSocial Highly developed search phrase Investigation Instrument is able to detect and review just about every search term on Each and every web page of the web-site. The URL (Uniform Source Locator) may be the address of the internet site.

pracownia „pq-artwork” specjalizuje się w wyrobie przedmiotów rękodzieła ludowego i artystycznego. głównym profilem działalności są rzeźby, snycerka i ikony, inspirowane szeroko pojętą sztuką sakralną i ludową, posiadające niepowtarzalną, łączącą check here w sobie wiele technik naraz stylistykę.

firma wykonuje na terenie dolnego Śląska tynki maszynowe: gipsowe i cementowo-wapienne. gwarantujemy wysoką jakość usług oraz przystępne ceny. klienci naszej firmy mogą liczyć również na fachową poradę w takich kwestiach jak dobór materiałów, czy przebieg procesu inwestycyjnego z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “New Step by Step Map For pogotowie hydrauliczne kraków 24h”

Leave a Reply

Gravatar